Voľná diskusia bez potreby registrácie bola vytvorená za účelom vzájomnej komunikácie medzi horolezcami a mala by byť predovšetkým zameraná na Vysoké Tatry. Jej zmyslom je informovať o zaujímavých prelezoch, o prvovýstupoch o postrehoch pri prelezení ciest - klasifikácia, istenie a pod. samotnýmí lezcami. Samozrejme jej devízou by malo byť aj upozornenie na nezrovnalosti v uverejnených informáciách v tomto webovom sprievodcovi, s cieľom poskytnúť kvalitnejšie informácie pre všetkých. Zaujímavé a závažné informácie o uverejnených cestách budú webmastrom presunuté aj do fóra s registráciou, ktoré samozrejme funguje naďalej. Vulgárne a urážlivé príspevky budú zmazané. Kapacita fóra je 200 správ, najstaršie budú automaticky odmázávané.

Voľná lezecká diskusia
Free climbing forum

Post a reply - Pošli komentár || Back to main page - Návrat úvodná stránka


Re: ZOSTUPY vo VT

Delete this post Submitted by - Zaslal Boboš <tatrynfo@gmail.com> on 05/Apr/2011 in reply to/komentár ku ZOSTUPY vo VT zaslaný by/zaslal Klingáč on 09/Mar/2011
88.212.28.243

Message - Príspevok:

Nie som síce skúsený tatranský borec, iba starý, ale chcem vyjadriť svoj stručný názor - podľa mňa by sa mali zabezbečiť a zjednodušiť hlavne prechody dolín včítane tých neturistických, stenám a vrcholom by som dal pokoj - nech nám ostane trocha toho alpinizmu.


Replies to this post - Komentáre k príspevku

    No replies yet - Bez komentárov


Reply to this post- Pridaj komentár

Name-Meno:

E-mail (optional-nepovinné):

Subject-Predmet:


Message-Príspevok: