Voľná diskusia bez potreby registrácie bola vytvorená za účelom vzájomnej komunikácie medzi horolezcami a mala by byť predovšetkým zameraná na Vysoké Tatry. Jej zmyslom je informovať o zaujímavých prelezoch, o prvovýstupoch o postrehoch pri prelezení ciest - klasifikácia, istenie a pod. samotnýmí lezcami. Samozrejme jej devízou by malo byť aj upozornenie na nezrovnalosti v uverejnených informáciách v tomto webovom sprievodcovi, s cieľom poskytnúť kvalitnejšie informácie pre všetkých. Zaujímavé a závažné informácie o uverejnených cestách budú webmastrom presunuté aj do fóra s registráciou, ktoré samozrejme funguje naďalej. Vulgárne a urážlivé príspevky budú zmazané. Kapacita fóra je 200 správ, najstaršie budú automaticky odmázávané.

Voľná lezecká diskusia
Free climbing forum

Post a reply - Pošli komentár || Back to main page - Návrat úvodná stránka


Re: Re: bivaky v tatranských dolinách

Delete this post Submitted by - Zaslal thomas on 23/Jul/2011 in reply to/komentár ku Re: bivaky v tatranských dolinách zaslaný by/zaslal p on 19/Jul/2011
83.240.36.194

Message - Príspevok:

Ty si nikdy nespal v Tanapu, CHKO, apod. Gratuluji. Nejspíš budeš nejčestnější, nejvíc ekologický účastník této diskuze. No pakliže to nepude jinak tak ano budu spát v Tanapu. Ale budeme se samozřejmě chovat uctivě. Byli sme teď v Albánii a já a kamarádi sme po některých lidech sbírali petky na turistických stezkách, kudy sme šli... A popravdě a s rozumem, co je horší dva horolezci, kteří pobývají v bivaku byť v Tanapu pod šutrem, chovají se ekologicky a nehlučně a své odpadky pak odnášejí do doliny nebo turisti, kteří sice jdou po značených cestách, ale zanechávají po sobě odpadky?


Replies to this post - Komentáre k príspevku


Reply to this post- Pridaj komentár

Name-Meno:

E-mail (optional-nepovinné):

Subject-Predmet:


Message-Príspevok: