Voľná diskusia bez potreby registrácie bola vytvorená za účelom vzájomnej komunikácie medzi horolezcami a mala by byť predovšetkým zameraná na Vysoké Tatry. Jej zmyslom je informovať o zaujímavých prelezoch, o prvovýstupoch o postrehoch pri prelezení ciest - klasifikácia, istenie a pod. samotnýmí lezcami. Samozrejme jej devízou by malo byť aj upozornenie na nezrovnalosti v uverejnených informáciách v tomto webovom sprievodcovi, s cieľom poskytnúť kvalitnejšie informácie pre všetkých. Zaujímavé a závažné informácie o uverejnených cestách budú webmastrom presunuté aj do fóra s registráciou, ktoré samozrejme funguje naďalej. Vulgárne a urážlivé príspevky budú zmazané. Kapacita fóra je 200 správ, najstaršie budú automaticky odmázávané.

Voľná lezecká diskusia
Free climbing forum

Post a reply - Pošli komentár || Back to main page - Návrat úvodná stránka


Re: Re: Re: Re: otazka OSTRVA

Delete this post Submitted by - Zaslal Miro on 14/Aug/2011 in reply to/komentár ku Re: Re: Re: otazka OSTRVA zaslaný by/zaslal zvk on 15/May/2011
188.123.100.91

Message - Príspevok:

Cestu Spravny cas sme stylom OS preliezli 12.8.2011 a urcite ide o jednu z najkrajsich ciest na Ostrve, v ktorej najdes vsetko od rajbasovych platniciek, cez sparky, sokoliky az pozaverecny previstek v piatej dlzke, ktory trochu potaha za ruky. Obtiaznost cesty je cca 8-/8 (druha dlzka a piata dlzka, ostatne dlzky okolo 7). Na tatranske pomery je cesta cista, na odistenie staci 10 expresov (z toho 2-3 dlhe na predlzenie). Problem, ktory spomina Zavaky so zle osadenymi isteniami, sme nepostrehli. Cestu urcite odporucame!


Replies to this post - Komentáre k príspevku

    No replies yet - Bez komentárov


Reply to this post- Pridaj komentár

Name-Meno:

E-mail (optional-nepovinné):

Subject-Predmet:


Message-Príspevok: