Voľná diskusia bez potreby registrácie bola vytvorená za účelom vzájomnej komunikácie medzi horolezcami a mala by byť predovšetkým zameraná na Vysoké Tatry. Jej zmyslom je informovať o zaujímavých prelezoch, o prvovýstupoch o postrehoch pri prelezení ciest - klasifikácia, istenie a pod. samotnýmí lezcami. Samozrejme jej devízou by malo byť aj upozornenie na nezrovnalosti v uverejnených informáciách v tomto webovom sprievodcovi, s cieľom poskytnúť kvalitnejšie informácie pre všetkých. Zaujímavé a závažné informácie o uverejnených cestách budú webmastrom presunuté aj do fóra s registráciou, ktoré samozrejme funguje naďalej. Vulgárne a urážlivé príspevky budú zmazané. Kapacita fóra je 200 správ, najstaršie budú automaticky odmázávané.

Voľná lezecká diskusia
Free climbing forum

Post a reply - Pošli komentár || Back to main page - Návrat úvodná stránka


Re: Standy v Obrovskom kute

Delete this post Submitted by - Zaslal Tibor on 12/Sep/2011 in reply to/komentár ku Standy v Obrovskom kute zaslaný by/zaslal tomas mls on 25/Jul/2011
195.91.111.66

Message - Príspevok:

Cau.Obrovsky kut má na standoch uz spickove borháky.Neviem kto ich tam dal ,ale dobrá robota.Je to robené tak po 30 metroch.2 a 3 dlžku sme spojili zo 60-kou,len si treba predlžovať istenia,aby ste netahali za sebou nákladak.Paráda.BTW.Birkenmajer kompletne vyborhákovaný (aj rampa) ak by trebalo utekať tak tade!


Replies to this post - Komentáre k príspevku


Reply to this post- Pridaj komentár

Name-Meno:

E-mail (optional-nepovinné):

Subject-Predmet:


Message-Príspevok: