Voľná diskusia bez potreby registrácie bola vytvorená za účelom vzájomnej komunikácie medzi horolezcami a mala by byť predovšetkým zameraná na Vysoké Tatry. Jej zmyslom je informovať o zaujímavých prelezoch, o prvovýstupoch o postrehoch pri prelezení ciest - klasifikácia, istenie a pod. samotnýmí lezcami. Samozrejme jej devízou by malo byť aj upozornenie na nezrovnalosti v uverejnených informáciách v tomto webovom sprievodcovi, s cieľom poskytnúť kvalitnejšie informácie pre všetkých. Zaujímavé a závažné informácie o uverejnených cestách budú webmastrom presunuté aj do fóra s registráciou, ktoré samozrejme funguje naďalej. Vulgárne a urážlivé príspevky budú zmazané. Kapacita fóra je 200 správ, najstaršie budú automaticky odmázávané.

Voľná lezecká diskusia
Free climbing forum

Post a reply - Pošli komentár || Back to main page - Návrat úvodná stránka


Re: Rumanov stit - Orolin

Delete this post Submitted by - Zaslal adam k. <adamkadlecik@gmail.com> on 13/Sep/2011 in reply to/komentár ku Rumanov stit - Orolin zaslaný by/zaslal VladoG on 24/Aug/2011
178.40.82.230

Message - Príspevok:

čauko, tuto nedelu sme to liezli s miskom s., bolo to zaujimave, niektoré dlzky dost rozbite, ine zase celkom pekne, co sa týka cisel tak prva A1 asi 6 a druha A1, vlasne ten klucový traverz tak za 7-. inač to bol dost silny zazitok liezt take nieco v lete :)


Replies to this post - Komentáre k príspevku

    No replies yet - Bez komentárov


Reply to this post- Pridaj komentár

Name-Meno:

E-mail (optional-nepovinné):

Subject-Predmet:


Message-Príspevok: