Voľná diskusia bez potreby registrácie bola vytvorená za účelom vzájomnej komunikácie medzi horolezcami a mala by byť predovšetkým zameraná na Vysoké Tatry. Jej zmyslom je informovať o zaujímavých prelezoch, o prvovýstupoch o postrehoch pri prelezení ciest - klasifikácia, istenie a pod. samotnýmí lezcami. Samozrejme jej devízou by malo byť aj upozornenie na nezrovnalosti v uverejnených informáciách v tomto webovom sprievodcovi, s cieľom poskytnúť kvalitnejšie informácie pre všetkých. Zaujímavé a závažné informácie o uverejnených cestách budú webmastrom presunuté aj do fóra s registráciou, ktoré samozrejme funguje naďalej. Vulgárne a urážlivé príspevky budú zmazané. Kapacita fóra je 200 správ, najstaršie budú automaticky odmázávané.

Voľná lezecká diskusia
Free climbing forum

Post a reply - Pošli komentár || Back to main page - Návrat úvodná stránka


Re: Re: Standy v Obrovskom kute

Delete this post Submitted by - Zaslal Boboš <tatrynfo@gmail.com> on 14/Sep/2011 in reply to/komentár ku Re: Standy v Obrovskom kute zaslaný by/zaslal Tibor on 12/Sep/2011
88.212.28.243

Message - Príspevok:

Zaujímalo by ma či sú štandy aj v spodnej časti steny v ceste Obrovským kútom, koľko štandov je celkom preistených a či sú robené z dvoch borhákov. Je tam aj nejaký postupový borhák? Podobne ako je to s Birkenmajerom? Chcem túto informáciu pripojiť na web. Bolo by celkom zaujímavé zistiť, kto to robil.


Replies to this post - Komentáre k príspevku


Reply to this post- Pridaj komentár

Name-Meno:

E-mail (optional-nepovinné):

Subject-Predmet:


Message-Príspevok: