Voľná diskusia bez potreby registrácie bola vytvorená za účelom vzájomnej komunikácie medzi horolezcami a mala by byť predovšetkým zameraná na Vysoké Tatry. Jej zmyslom je informovať o zaujímavých prelezoch, o prvovýstupoch o postrehoch pri prelezení ciest - klasifikácia, istenie a pod. samotnýmí lezcami. Samozrejme jej devízou by malo byť aj upozornenie na nezrovnalosti v uverejnených informáciách v tomto webovom sprievodcovi, s cieľom poskytnúť kvalitnejšie informácie pre všetkých. Zaujímavé a závažné informácie o uverejnených cestách budú webmastrom presunuté aj do fóra s registráciou, ktoré samozrejme funguje naďalej. Vulgárne a urážlivé príspevky budú zmazané. Kapacita fóra je 200 správ, najstaršie budú automaticky odmázávané.

Voľná lezecká diskusia
Free climbing forum

Post a reply - Pošli komentár || Back to main page - Návrat úvodná stránka


Re: Re: Re: Standy v Obrovskom kute

Delete this post Submitted by - Zaslal Kompot <whiteface@seznam.cz> on 14/Nov/2011 in reply to/komentár ku Re: Re: Standy v Obrovskom kute zaslaný by/zaslal Boboš on 14/Sep/2011
80.242.33.39

Message - Príspevok:

Čau Boboš, Obrovský kút sme liezli 29.9.2011 od spodu a cesta je na štandoch preistená iba vo vrchnej časti,teda nad rampou asi 5 štandov.Na mail ti pošlem foto detailu osadenia borháku identického v každom štande.


Replies to this post - Komentáre k príspevku


Reply to this post- Pridaj komentár

Name-Meno:

E-mail (optional-nepovinné):

Subject-Predmet:


Message-Príspevok: