Voľná diskusia bez potreby registrácie bola vytvorená za účelom vzájomnej komunikácie medzi horolezcami a mala by byť predovšetkým zameraná na Vysoké Tatry. Jej zmyslom je informovať o zaujímavých prelezoch, o prvovýstupoch o postrehoch pri prelezení ciest - klasifikácia, istenie a pod. samotnýmí lezcami. Samozrejme jej devízou by malo byť aj upozornenie na nezrovnalosti v uverejnených informáciách v tomto webovom sprievodcovi, s cieľom poskytnúť kvalitnejšie informácie pre všetkých. Zaujímavé a závažné informácie o uverejnených cestách budú webmastrom presunuté aj do fóra s registráciou, ktoré samozrejme funguje naďalej. Vulgárne a urážlivé príspevky budú zmazané. Kapacita fóra je 200 správ, najstaršie budú automaticky odmázávané.

Voľná lezecká diskusia
Free climbing forum

Post a reply - Pošli komentár || Back to main page - Návrat úvodná stránka


Re: Re: Re: Re: Standy v Obrovskom kute

Delete this post Submitted by - Zaslal Dolfa <vomacka@lit.cz> on 13/Dec/2011 in reply to/komentár ku Re: Re: Re: Standy v Obrovskom kute zaslaný by/zaslal Kompot on 14/Nov/2011
213.250.202.251

Message - Príspevok:

Cau vsichni, standy v Obrovskom kute delali 3 Madari. Lezli jsme to s kamaradem naposledy po starych standech ve skobach.Madari lezli za nami, vrtali a lepili tam takove borhaky ve tvaru U lepene do dvou děr. Je to lepené. Zadne postupove jisteni nepridavali. Není pravdou, ze je to az od rampy. Obrovsky kut se da slanit az dolu k nastupu, ale cestou dolu z rampy se musis drzet porad hodne vlevo. Myslim, ze to vede mezi cestami 3 a 4 (Puskas a Zlte strechy). Stanoviste byla oznacena cerveny sprejem. Ten az ale asi nebude videt. Super pocin!!


Replies to this post - Komentáre k príspevku

    No replies yet - Bez komentárov


Reply to this post- Pridaj komentár

Name-Meno:

E-mail (optional-nepovinné):

Subject-Predmet:


Message-Príspevok: