Voľná diskusia bez potreby registrácie bola vytvorená za účelom vzájomnej komunikácie medzi horolezcami a mala by byť predovšetkým zameraná na Vysoké Tatry. Jej zmyslom je informovať o zaujímavých prelezoch, o prvovýstupoch o postrehoch pri prelezení ciest - klasifikácia, istenie a pod. samotnýmí lezcami. Samozrejme jej devízou by malo byť aj upozornenie na nezrovnalosti v uverejnených informáciách v tomto webovom sprievodcovi, s cieľom poskytnúť kvalitnejšie informácie pre všetkých. Zaujímavé a závažné informácie o uverejnených cestách budú webmastrom presunuté aj do fóra s registráciou, ktoré samozrejme funguje naďalej. Vulgárne a urážlivé príspevky budú zmazané. Kapacita fóra je 200 správ, najstaršie budú automaticky odmázávané.

Voľná lezecká diskusia
Free climbing forum

Post a reply - Pošli komentár || Back to main page - Návrat úvodná stránka


Re: Re: Re: Re: Nity v Tatrách.

Delete this post Submitted by - Zaslal z on 26/Jan/2012 in reply to/komentár ku Re: Re: Re: Nity v Tatrách. zaslaný by/zaslal Jožo on 25/Jan/2012
213.81.131.59

Message - Príspevok:

Robis prieskum Vilo? :-)
Podla mna (tak to robim); nechat volu pri vrtani dier. Potom ked sa raz z Tatier stane centrum tradicionalistickeho lezenia v Europe co sa nikdy nestane, zrezat nit, zatlct ho hlbsie a jamku zahladit zmesou lepidla a zuly. A uz ho nikdy nenajdes. Inac bez nitov sa iste veci nikdy neposunu a uz vobec nie na Slovensku.


Replies to this post - Komentáre k príspevku


Reply to this post- Pridaj komentár

Name-Meno:

E-mail (optional-nepovinné):

Subject-Predmet:


Message-Príspevok: