Voľná diskusia bez potreby registrácie bola vytvorená za účelom vzájomnej komunikácie medzi horolezcami a mala by byť predovšetkým zameraná na Vysoké Tatry. Jej zmyslom je informovať o zaujímavých prelezoch, o prvovýstupoch o postrehoch pri prelezení ciest - klasifikácia, istenie a pod. samotnýmí lezcami. Samozrejme jej devízou by malo byť aj upozornenie na nezrovnalosti v uverejnených informáciách v tomto webovom sprievodcovi, s cieľom poskytnúť kvalitnejšie informácie pre všetkých. Zaujímavé a závažné informácie o uverejnených cestách budú webmastrom presunuté aj do fóra s registráciou, ktoré samozrejme funguje naďalej. Vulgárne a urážlivé príspevky budú zmazané. Kapacita fóra je 200 správ, najstaršie budú automaticky odmázávané.

Voľná lezecká diskusia
Free climbing forum

Post a reply - Pošli komentár || Back to main page - Návrat úvodná stránka


Re: Re: Re: Re: Re: Nity v Tatrách.

Delete this post Submitted by - Zaslal zvk <hopsahorsa@centrum.sk> on 29/Jan/2012 in reply to/komentár ku Re: Re: Re: Re: Nity v Tatrách. zaslaný by/zaslal z on 26/Jan/2012
213.81.131.59

Message - Príspevok:

nuz este tolko, moj nazor.. neliezol som v ta3 v zime skoro nic co by zatial vyzadovalo nity. Az na jednu cestu kde som hodil 20m zemovku. Tam by sa jeden zisiel, ale nebudem davat lebo sa to neoplati. V lete uz skor. Ale napr. "Alicu v krajine czarow" by som bez nitov liezt nechcel...najskor by som pri pade z prvej dlzky stiahol cez prah aj spolulezca. Aj ked to je vo vapne. Tuto zimu ked vyda mam v plane avsak aj take veci, kde mozno bude potrebny nejaky postupovy a bohuzial, ale je to tak, ...prijmam negativnu kritiku len od tych ktori to potom budu vediet bez 50% rizika smrti preliezt bez nitov. Potom tam pojdem a zmazem po nich vsetky stopy. Dalsia kapitola su vsak standy a zlanaky... urcite si cenim kazdeho kto obetuje svoj cas a peniaze pre preistenie standov. A este k devastovaniu skaly: kvapka v oceane!!! Kamziky toho pri behani po rampach zhodia ovela viac.


Replies to this post - Komentáre k príspevku

    No replies yet - Bez komentárov


Reply to this post- Pridaj komentár

Name-Meno:

E-mail (optional-nepovinné):

Subject-Predmet:


Message-Príspevok: