Voľná diskusia bez potreby registrácie bola vytvorená za účelom vzájomnej komunikácie medzi horolezcami a mala by byť predovšetkým zameraná na Vysoké Tatry. Jej zmyslom je informovať o zaujímavých prelezoch, o prvovýstupoch o postrehoch pri prelezení ciest - klasifikácia, istenie a pod. samotnýmí lezcami. Samozrejme jej devízou by malo byť aj upozornenie na nezrovnalosti v uverejnených informáciách v tomto webovom sprievodcovi, s cieľom poskytnúť kvalitnejšie informácie pre všetkých. Zaujímavé a závažné informácie o uverejnených cestách budú webmastrom presunuté aj do fóra s registráciou, ktoré samozrejme funguje naďalej. Vulgárne a urážlivé príspevky budú zmazané. Kapacita fóra je 200 správ, najstaršie budú automaticky odmázávané.

Voľná lezecká diskusia
Free climbing forum

Post a reply - Pošli komentár || Back to main page - Návrat úvodná stránka


Re: Re: Nity v Tatrách.

Delete this post Submitted by - Zaslal adi on 30/Jan/2012 in reply to/komentár ku Re: Nity v Tatrách. zaslaný by/zaslal dodo on 29/Jan/2012
195.46.73.2

Message - Príspevok:

ako hovori dodo, tatry su velke, stien je vela, lezenie v tatrach sa uz davno ubralo inym smerom ako lezenie v skotsku, kde je verejny zaujem nechat cesty a robit nove cesty v zmysle dohodnutej etiky. cesty treba robit tak aby sa zaliezli drtici aj pozitkari... predsa nikto nekaze drticovi liezt liniu na nitoch, kde chce nech vynecha, ale myslim ze takych je malo co pohrdnu :-)
mame tu aj extremy z minulosti - vytlkanie nitov (jackovic). tomuto sa treba vyvarovat. nikto nema pravo nicit druheho robotu aj ked s tym nesuhlasi.


Replies to this post - Komentáre k príspevku

    No replies yet - Bez komentárov


Reply to this post- Pridaj komentár

Name-Meno:

E-mail (optional-nepovinné):

Subject-Predmet:


Message-Príspevok: