Voľná diskusia bez potreby registrácie bola vytvorená za účelom vzájomnej komunikácie medzi horolezcami a mala by byť predovšetkým zameraná na Vysoké Tatry. Jej zmyslom je informovať o zaujímavých prelezoch, o prvovýstupoch o postrehoch pri prelezení ciest - klasifikácia, istenie a pod. samotnýmí lezcami. Samozrejme jej devízou by malo byť aj upozornenie na nezrovnalosti v uverejnených informáciách v tomto webovom sprievodcovi, s cieľom poskytnúť kvalitnejšie informácie pre všetkých. Zaujímavé a závažné informácie o uverejnených cestách budú webmastrom presunuté aj do fóra s registráciou, ktoré samozrejme funguje naďalej. Vulgárne a urážlivé príspevky budú zmazané. Kapacita fóra je 200 správ, najstaršie budú automaticky odmázávané.

Voľná lezecká diskusia
Free climbing forum

Post a reply - Pošli komentár || Back to main page - Návrat úvodná stránka


UKRADNUTE SKELETY

Delete this post Submitted by - Zaslal mato.skolnik. <mato@besmart.sk> on 11/Mar/2012
188.167.121.15

Message - Príspevok:

Prosim o pomoc.
V noci zo soboty na nedelu (10.-11.3) mi ukradli skelety na parkovisku Popradske pleso. Skelety som mal pod autom (malo miesta), spali sme v aute. Skelety su neuplne, kedze vnutorne topanky som mal na nohach. Ide o skelety Asolo AFS 8000, zlto cierne (http://www.gamisport.sk/obuv/outdoor-vysoke/p/asolo-afs-8000/)Skelety su dost velke , velkost 12.
Nalezovi aj zlodejovi za vratenie ponukam odmenu.
vecer parkovala za nami toyota avensis combi, tm.cervena farba, Spz: Sp.N.Ves, cislo si nepamatam. Ked som zaspaval, majitel toyoty sa vratil na skialpoch, tesne po odideni, som pocul pod autom zvuky ale nepripisoval som ich zlodejom.
Dakujem este raz za pomoc.
mato.skolnik.
0902/139 183


Replies to this post - Komentáre k príspevku


Reply to this post- Pridaj komentár

Name-Meno:

E-mail (optional-nepovinné):

Subject-Predmet:


Message-Príspevok: