Voľná diskusia bez potreby registrácie bola vytvorená za účelom vzájomnej komunikácie medzi horolezcami a mala by byť predovšetkým zameraná na Vysoké Tatry. Jej zmyslom je informovať o zaujímavých prelezoch, o prvovýstupoch o postrehoch pri prelezení ciest - klasifikácia, istenie a pod. samotnýmí lezcami. Samozrejme jej devízou by malo byť aj upozornenie na nezrovnalosti v uverejnených informáciách v tomto webovom sprievodcovi, s cieľom poskytnúť kvalitnejšie informácie pre všetkých. Zaujímavé a závažné informácie o uverejnených cestách budú webmastrom presunuté aj do fóra s registráciou, ktoré samozrejme funguje naďalej. Vulgárne a urážlivé príspevky budú zmazané. Kapacita fóra je 200 správ, najstaršie budú automaticky odmázávané.

Voľná lezecká diskusia
Free climbing forum

Post a reply - Pošli komentár || Back to main page - Návrat úvodná stránka


Re: Gerlach finalova platna

Delete this post Submitted by - Zaslal Boboš on 15/Jun/2012 in reply to/komentár ku Gerlach finalova platna zaslaný by/zaslal EDo on 14/Jun/2012
88.212.28.243

Message - Príspevok:

Ešte teda k informacii aby ste ma pochopili, ide mi o to aby sa citovali informacie presne Aspon krstne meno v skratke. Viem ze nejaky Kudela liezol s Hrmom, osobne ho nepoznam odkial mam npr. vediet aky Kudela to liezol ked ani ERTA co tuto informaciu poslal nepoznam. Tak kde je doveryhodnost? a elementarna presnost,ked uz ide o tu prioritu a ked uz aj datum nie je presne znamy .


Replies to this post - Komentáre k príspevku

    No replies yet - Bez komentárov


Reply to this post- Pridaj komentár

Name-Meno:

E-mail (optional-nepovinné):

Subject-Predmet:


Message-Príspevok: