Voľná diskusia bez potreby registrácie bola vytvorená za účelom vzájomnej komunikácie medzi horolezcami a mala by byť predovšetkým zameraná na Vysoké Tatry. Jej zmyslom je informovať o zaujímavých prelezoch, o prvovýstupoch o postrehoch pri prelezení ciest - klasifikácia, istenie a pod. samotnýmí lezcami. Samozrejme jej devízou by malo byť aj upozornenie na nezrovnalosti v uverejnených informáciách v tomto webovom sprievodcovi, s cieľom poskytnúť kvalitnejšie informácie pre všetkých. Zaujímavé a závažné informácie o uverejnených cestách budú webmastrom presunuté aj do fóra s registráciou, ktoré samozrejme funguje naďalej. Vulgárne a urážlivé príspevky budú zmazané. Kapacita fóra je 200 správ, najstaršie budú automaticky odmázávané.

Voľná lezecká diskusia
Free climbing forum

Post a reply - Pošli komentár || Back to main page - Návrat úvodná stránka


Re: Finalova platna Rozhresenie

Delete this post Submitted by - Zaslal vilo on 18/Jun/2012 in reply to/komentár ku Finalova platna Rozhresenie zaslaný by/zaslal Boboš on 18/Jun/2012
178.40.118.206

Message - Príspevok:

Ak chcem aby to bolo zverejnené, tak to zverejním! Ak to nepovažujem za dôležité, tak si to nechám pre seba. A ak to niekto po mne vylezie a zverejní, je to v poriadku a som ticho. On liezol, v tom prípade, prvovýstup! Poznám to. O čom nie je nikde ani zmienky to nie je. Aj kedysy boli knihy prvovýstupov a Iamesák. A Laciku týmto pozdravujem :-)... a vážim si ho.


Replies to this post - Komentáre k príspevku


Reply to this post- Pridaj komentár

Name-Meno:

E-mail (optional-nepovinné):

Subject-Predmet:


Message-Príspevok: