Vožná diskusia bez potreby registrácie bola vytvorená za účelom vzájomnej komunikácie medzi horolezcami a mala by by predovšetkým zameraná na Vysoké Tatry. Jej zmyslom je informova o zaujímavých prelezoch, o prvovýstupoch o postrehoch pri prelezení ciest - klasifikácia, istenie a pod. samotnýmí lezcami. Samozrejme jej devízou by malo by aj upozornenie na nezrovnalosti v uverejnených informáciách v tomto webovom sprievodcovi, s ciežom poskytnú kvalitnejšie informácie pre všetkých. Zaujímavé a závažné informácie o uverejnených cestách budú webmastrom presunuté aj do fóra s registráciou, ktoré samozrejme funguje naďalej. Vulgárne a urážlivé príspevky budú zmazané. Kapacita fóra je 200 správ, najstaršie budú automaticky odmázávané.

Vožná lezecká diskusia
Free climbing forum

Post a reply - Pošli komentár || Back to main page - Návrat úvodná stránka


Re: Re: Orlowského cesta - Galéria Ganku

Delete this post Submitted by - Zaslal VladoG on 02/Sep/2012 in reply to/komentár ku Re: Orlowského cesta - Galéria Ganku zaslaný by/zaslal MartinS on 02/Sep/2012
84.47.8.109

Message - Príspevok:

Ďakujem ti za odpoveď, takže sme boli príliš v pravo, nebudúce budem múdrejší :)
Inak stena vyzerala relatívne sucho (okrem centrálneho kúta tam bolo vody hodne). Všetky cesty do prava od Orlowského vyzerali na prvý pohľad bez vody to isté klasická cesta. V Puškášovi trochu vlhké posledné metre ale tiež iba minimálne.


Replies to this post - Komentáre k príspevku

    No replies yet - Bez komentárov


Reply to this post- Pridaj komentár

Name-Meno:

E-mail (optional-nepovinné):

Subject-Predmet:


Message-Príspevok: