Voľná diskusia bez potreby registrácie bola vytvorená za účelom vzájomnej komunikácie medzi horolezcami a mala by byť predovšetkým zameraná na Vysoké Tatry. Jej zmyslom je informovať o zaujímavých prelezoch, o prvovýstupoch o postrehoch pri prelezení ciest - klasifikácia, istenie a pod. samotnýmí lezcami. Samozrejme jej devízou by malo byť aj upozornenie na nezrovnalosti v uverejnených informáciách v tomto webovom sprievodcovi, s cieľom poskytnúť kvalitnejšie informácie pre všetkých. Zaujímavé a závažné informácie o uverejnených cestách budú webmastrom presunuté aj do fóra s registráciou, ktoré samozrejme funguje naďalej. Vulgárne a urážlivé príspevky budú zmazané. Kapacita fóra je 200 správ, najstaršie budú automaticky odmázávané.

Voľná lezecká diskusia
Free climbing forum

Post a reply - Pošli komentár || Back to main page - Návrat úvodná stránka


Re: diskusia

Delete this post Submitted by - Zaslal Boboš <tatrynfo@gmail.com> on 27/Sep/2012 in reply to/komentár ku diskusia zaslaný by/zaslal maestro on 25/Sep/2012
88.212.28.243

Message - Príspevok:

Ak som to dobre pochopil, ide o to aby vznikla nejaká nová slovenská horolezecká asociácia. Na tejto diskusii sa toho az tak moc nedeje, mozno by bolo dobre to dat na lezecke portaly ako je diskusia priamo na jamese, pripadne climb.sk a pod., urcite sa ozve viac ludi. Alternativa nie je nikdy zla, vestkym ustrednym vyborom (nielen v horolezectve)ide dnes vsak okrem ineho aj o prachy. Nie je vsak jednoduche najst dnes ludi ktori by to potiahli organizacne, vyjednavali s ustrednymi organmi atd. a to vsetko z cisteho idealizmu a pre vec.


Replies to this post - Komentáre k príspevku


Reply to this post- Pridaj komentár

Name-Meno:

E-mail (optional-nepovinné):

Subject-Predmet:


Message-Príspevok: