Voľná diskusia bez potreby registrácie bola vytvorená za účelom vzájomnej komunikácie medzi horolezcami a mala by byť predovšetkým zameraná na Vysoké Tatry. Jej zmyslom je informovať o zaujímavých prelezoch, o prvovýstupoch o postrehoch pri prelezení ciest - klasifikácia, istenie a pod. samotnýmí lezcami. Samozrejme jej devízou by malo byť aj upozornenie na nezrovnalosti v uverejnených informáciách v tomto webovom sprievodcovi, s cieľom poskytnúť kvalitnejšie informácie pre všetkých. Zaujímavé a závažné informácie o uverejnených cestách budú webmastrom presunuté aj do fóra s registráciou, ktoré samozrejme funguje naďalej. Vulgárne a urážlivé príspevky budú zmazané. Kapacita fóra je 200 správ, najstaršie budú automaticky odmázávané.

Voľná lezecká diskusia
Free climbing forum

Post a reply - Pošli komentár || Back to main page - Návrat úvodná stránka


Re: Re: Ostrva

Delete this post Submitted by - Zaslal Rado on 04/Oct/2012 in reply to/komentár ku Re: Ostrva zaslaný by/zaslal Helmut on 03/Oct/2012
195.80.162.204

Message - Príspevok:

OK, to, čo spomínaš je cestička na Ostrve akých je tam viac a rád si ju aj vyleziem. Ja myslím lepené BRKO nity napr. naľavo od cesty HS, kde sú vo výške cca 6m na jednom mieste 5x.(asi slúžia na nácvik niečoho) Pri nástupe cesty č. 1 a 4 sú asi 1m nad zemou - asi aby ističa nezdvihlo zo zeme pri páde. Možno je ich viac - uvidíme.


Replies to this post - Komentáre k príspevku

    No replies yet - Bez komentárov


Reply to this post- Pridaj komentár

Name-Meno:

E-mail (optional-nepovinné):

Subject-Predmet:


Message-Príspevok: