Voľná diskusia bez potreby registrácie bola vytvorená za účelom vzájomnej komunikácie medzi horolezcami a mala by byť predovšetkým zameraná na Vysoké Tatry. Jej zmyslom je informovať o zaujímavých prelezoch, o prvovýstupoch o postrehoch pri prelezení ciest - klasifikácia, istenie a pod. samotnýmí lezcami. Samozrejme jej devízou by malo byť aj upozornenie na nezrovnalosti v uverejnených informáciách v tomto webovom sprievodcovi, s cieľom poskytnúť kvalitnejšie informácie pre všetkých. Zaujímavé a závažné informácie o uverejnených cestách budú webmastrom presunuté aj do fóra s registráciou, ktoré samozrejme funguje naďalej. Vulgárne a urážlivé príspevky budú zmazané. Kapacita fóra je 200 správ, najstaršie budú automaticky odmázávané.

Voľná lezecká diskusia
Free climbing forum

Post a reply - Pošli komentár || Back to main page - Návrat úvodná stránka


Best climbs in the Tatras

Delete this post Submitted by - Zaslal kris on 20/Sep/2015
92.221.20.137

Message - Príspevok:

Hi Tatra climbers!

We are coming to the Tatras next week to do some rock climbing. We have the guidebook - 'Vyber Tatranskych Stien (Vychodna)' by M.Bobovcak and and M Jacina.

There are so many routes in the book it is hard to decide what to do. Can anyone recommend some of the best/nicest/most classic routes in the grade V range?

We are looking for routes in the Velka Studena Dolina, Mala studena dolina and velicka dolina areas.

Thanks for your help!

Kris


Replies to this post - Komentáre k príspevku


Reply to this post- Pridaj komentár

Name-Meno:

E-mail (optional-nepovinné):

Subject-Predmet:


Message-Príspevok: