Voľná diskusia bez potreby registrácie bola vytvorená za účelom vzájomnej komunikácie medzi horolezcami a mala by byť predovšetkým zameraná na Vysoké Tatry. Jej zmyslom je informovať o zaujímavých prelezoch, o prvovýstupoch o postrehoch pri prelezení ciest - klasifikácia, istenie a pod. samotnýmí lezcami. Samozrejme jej devízou by malo byť aj upozornenie na nezrovnalosti v uverejnených informáciách v tomto webovom sprievodcovi, s cieľom poskytnúť kvalitnejšie informácie pre všetkých. Zaujímavé a závažné informácie o uverejnených cestách budú webmastrom presunuté aj do fóra s registráciou, ktoré samozrejme funguje naďalej. Vulgárne a urážlivé príspevky budú zmazané. Kapacita fóra je 200 správ, najstaršie budú automaticky odmázávané.

Voľná lezecká diskusia - Free climbing forum

Post a reply - Pošli komentár || Back to main page - Návrat úvodná stránka

Re: vsetko

Delete this post Submitted by - Zaslal Bobos on 03/Mar/2017 in reply to/komentár ku vsetko zaslaný by/zaslal maestro on 23/Feb/2017
185.125.224.14

Message - Príspevok:

No dakujem za uznanie, poviem ti to jednoducho stranku alebo prehlad vystupov som zacal robit najprv pre seba pred mnohymi rokmi, aby som ziskal aky taky prehlad. Potom som sa to rozhodol uverejnit, aby z toho mali prospech aj ini. Od zaciatku som to vzal ako informacie zadarmo, a tak je to aj dodnes, nikto mi nedal ani korunu, naopak, minul som vlastne peniaze na nakup literatury a pod. Cely vynos z reklamy, ktora by sa mala vlastne zhodnotit bola pred rokmi rocne cca 150 eur,to co tam visi je zadarmo pre kamaratov. Nejaky vynos som mal z knih, ktore na zaklade webu vysli, avsak z celej ceny knihy som mal cca 1 euro, co je skutocny biznis. Takze taky som ja milionar. Skor je mi luto, ze sa momentalne nemozem stranke venovat tak ako by som chcel a stranka naozaj stagnuje, dovod je prosty - musel som pred 3 rokmi zmenit zamestnanie a vela cestujem, takze mi ostava len malo casu sa tomu venovat, napriek tomu sa snazim dobehnut zameskane, doplnam postupne leto a jesen 2016 hoci som to zatial do aktualit nezahrnul. Mam aj niekolko pripravenych skoro hotovych stien od Joza Gurnika, ale treba to trochu upravit pre web a to chce cas, ktory mi naozaj chyba. Okrem toho si chcem tiez vikendy odychnut v horach a na skalach. Nehadz vsetkych horolezcov do jedneho vreca, myslim ze zopar ludi si to nezasluzi. Co sa tyka fora je to odraz aktualizacie stranky. Skor zvykli ludia pisat do aktualnych podmienok. Maj sa Stefan a pis tu aspon ty ako predtym, mozno sa to rozbehne spolu s aktualizaciou stranky.

Replies to this post - Komentáre k príspevku

Reply to this post-Pridaj komentár-Nepoužívaj diakritiku

Name-Meno:

E-mail (optional-nepovinné):

Subject-Predmet:

Message-Príspevok: